fbpx
Meniu Uždaryti

Visuomeniniai projektai – Motyvatoriai LT Nr1

Pagrindinis VšĮ „Motyvatoriai LT“ veiklos tikslas yra „Skatinti visuomenę aktyviai dalyvauti savišvietos, sportinėje, kūrybinėje, menininėje, visuomeninėje veikloje“. Todėl nuolat patys inicijuojame įvarius projektus, arba prisidedame prie kitų organizacijų, kurių vykdomos iniciatyvos tarnauja visuomenei.

Nuo VšĮ „Motyvatoriai LT“ įsikūrimo pradžios, savarankiškai arba bendradarbiaujant su kitomis organizacijomis buvo vykdomi šie projektai:

 

2015 04 -10 mėn. „Alytaus Blusaturgis“ – kartu su organizacija „Apriori projektai“ kiekvieną savaitgalį organizuojamas „Blusaturgiu“ vadinamas Alytaus sendaikčių turgelis – bene vienintelė vieša vieta mieste, kurioje sutiksi ir monetų, ir knygų, ir muzikos leidinių rinkėjus. Čia sau vietą randa ir panaudotų asmeninių daiktų savininkai, ir autorinių rankdarbių kūrėjai.

2015 04 14 -30 d. Socialinis projektas paroda „MES.Moterys“ Alytaus kraštotyros muziejuje. „Mes.Moterys“ – tai socialinis projektas, kurio iniciatorės Beata Tiškevič-Hasanova, Neringa Rekašiūtė, Modesta Kairytė. Socialinio projekto metu 12 drąsių ir gražių moterų apnuogino ne tik savo kūną, bet taip pat atskleidė savo istorijas, norėdamos paskatinti visuomenę priimti kiekvieną moterį, išgirsti jos unikalią istoriją ir matyti asmenybę. Parodoje eksponuota 12 fotografijų, kurias papildo unikalios ir atviros moterų istorijos.
Šiuo projektu autorės siekė skatinti teigiamą natūralaus kūno vaizdinio suvokimą ir formavimą.

2015 04 23 seminaras VERSLO FANAI Alytaus rajono savivaldybės Viešojoje bibliotekoje. Seminaras skirtas žmonėms galvojantiems arba ką tik pradėjusiems savo verslą.

2015 05 21 d. seminaras VERSLO FANAI 2 Antrajį verslumą skatinantį renginį „Verslo fanai” organizavo „Motyvatoriai LT“ kartu su Alytaus Europe direct informaciniu centru, patirtimi dalijosi ne didieji verslo guru ar didžiųjų įmonių vadovai, o visai neseniai startavę ir jau turintys gerosios verslo patirties alytiškiai, taip pat – ir svečias iš VšĮ „Europos vartotojų centras“.

2015 05 30 d. Renginys “Mokėk keliauti“. Renginio metu įvyko susitikimas su knygos „Mokėk keliauti“ autoriumi Robertu Pogoreliu. Renginiu metu knygos autorius, patyręs keliautojas daugiausia autostopu papasakojo savo įspūdžius iš kelionių, bei dalino patarimus, kaip galima kuo pigiau pasisvečiuoti užsienio šalyse.

2015 06 01 „Sporto fiesta 2015“ – sportinis renginys skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Organizuotas kartu su Europe Direct, Adolfo Ramanausko- Vanago gimnazija, ir Alytaus visuomenės sveikatos centru.

Motyvatoriai LT Renginiai, mokymai, komunikacija
“FOTOGRAFUOK 2015”

2015 09 06 “FOTOGRAFUOK 2015” kartu su Alytaus fotografų klubu organizuotas ir pasiektas rekordas: Masiškiausias fotografuojančių žmonių susibūrimas – 644 žmonės, iš jų 246 su fotoaparatais, 386 su telefonais, 5 su planšetiniais kompiuteriais, 5 su vaizdo kameromis, 2 su bepilotėmis skraidyklėmis – fotografavo poroloninį fotoaparatą Alytaus Rotušės aikštėje 2015 m. rugsėjo 6 d. Fotosesiją surengė asociacija „Alytaus fotografų klubas“ ir viešoji įstaiga „Motyvatoriai LT“. Joje dalyvavo nuo 3 iki 83 metų amžiaus žmonės iš įvairių Lietuvos miestų ir svečiai iš Indijos, Kongo, Nigerijos ir Saudo Arabijos.

2015 09 17 d. Sportinis renginys “Linksmosios estafetės“. Renginys organizuotas visų Alytaus mokyklų moksleiviams, skirtas „Europos judriajai savaitei“. Vyko įvairios linksmos rungtys, tokios kaip ėjimas su kojokais, Raganų arba Hario Poterio skrydis su šluota, greito valgymo rungtis kapitonams, skraidantis kilimas ir kt. Renginys organizuotas kartus su Alytaus mesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru.

2015 11 20 – 12 31 “FOTOGRAFUOK 2015” plenero paroda Alytaus menų inkubatoriuje „Menų pirtis“. Parodoje pristatomi fotografų darbai, fotografuoti 2015 09 06 dieną plenero metu. Fotografuota pagal šais temas: 1) Senojo Alytaus paieškos; 2) Alytus – Europa – Pasaulis; 3) Gatvės fotografija; 4) Alytus – žalias miestas; 5) Alytus kitaip; 6) Prieš atidarant aukščiausią Lietuvoje „BALTOSIOS ROŽĖS“ pėsčiųjų ir dviratininkų tiltą; 7) Alytus – Sportiškas miestas.

2015 12 13 d. Gerumo akcija “ATVERK DURIS PŪKUOTAI ŠIRDŽIAI“ renginys, kurio tikslas surasti beglobiams gyvūnams namus bei surinkti paramą gyvūnams.

 

RenginiaiAlytuje.lt – tai VšĮ „Motyvatoriai LT“ internetinis projektas skirtas informuoti Alytaus miesto gyventojus ir svečius apie Alytaus mieste ir rajone vykstančius įvairaus pobūdžio renginius.

Televizinių laidų ciklas „ŽEMAITIJOS KRAŠTAS“ – 2015-ieji Lietuvoje paskelbti Etnografinių regionų metais. Norint pabrėžti Vakarų Lietuvos regiono išskirtinimą bei papasakoti, kuo šis kraštas ypatingas, sukurtas dešimties laidų ciklas „Žemaitijos kraštas“. Šis projektas kviečia iš arčiau susipažinti su šio regiono turtingu paveldu, išskirtinėmis tradicijomis ir amatais, iškiliomis asmenybėmis, atskleisti jo kitoniškumą tarp kitų regionų – Dzūkijos, Suvalkijos ir Aukštaitijos. Juk Žemaitija jau nuo seno garsėja ne tik čia gyvenančių žmonių charakteriu, bet ypatingai didele žemaičių meile savo kraštui, melodingomis dainomis, ausį maloninančia tarme. Laida buvo iš dalies finansuota Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo.  Transliuotojas – Šiaulių televizija. >>>

VšĮ „Motyvatoriai LT“ kaip projekto vykdytojas organizavo akcija „Rūšiuok atsakingai“- Skatinimo rūšiuoti atliekas akcijos vyko septyniose savivaldybėse: Alytaus miesto, Alytaus rajono, Lazdijų, Druskininkų, Prienų, Varėnos, Birštono rajonų savivaldybėse.   Akcijų planuotojai – organizatoriai: „Pakuočių tvarkymo organizacija“ ir „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“. Akcijų metu žmonės buvo konsultuojami kaip rūšiuoti atliekas, atsakinėjo į viktorinos klausimus, sprendė testus, dalyvavo praktinėse atliekų rūšiavimo varžytuvėse.

Kaip renginių partneriai VšĮ „Motyvatoriai LT“ prisidėjo prie Tarptautinio ALDO DZIUDO 2015 metų turnyro, Joninių šventės Jonavoje, Kraujo donorystės skatinimo akcijų, VšĮ „Tėviškės namai“ kasmet organizuojamo „SAVANORYSTĖS FESTIVALIO“, Alytaus miesto Europe Direct organizuotos Europos dienos šventės, Alytaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos centro organizuotos “Senjorų dienos”, Lietuvos miškininkų ir miško pramonės darbuotojų profesinės sąjungos organizuoto „ MIŠKININKŲ MITINGO PRIE SEIMO”, LPSK Kauno regioninio centro organizuotos Tarptautinės darbo dienos Kaune, Alytaus Senamiesčio bendruomenės organizuoto renginio “Senamiesčio vakarai” ir kitos.