fbpx
Meniu Uždaryti

Nuotoliniai buhalterinės apskaitos kursai Nr.1

Nuotoliniai buhalterinės apskaitos kursai nuo kovo 1 d.

Renkama iki 12 žmonių grupė.
Užsiėmimų pradžia 17:45h. Pabaiga 20:00h. Du užsiėmimai per savaitę.

Nuotoliniai buhalterinės apskaitos kursai: viso 36 akademinės valandos.

Šie nuotoliniai buhalterinės apskaitos kursai / mokymai pradedantiesiems buhalteriams. Taip pat jie puikiai tinka pradedantiesiems įmonių vadovams, tam kad jie irgi suprastų „kokius popierius jiems duoda pasirašyti buhalteriai“, t.y. mokėti skaityti, analizuoti įmonės balansą, pelno – nuostolių ataskaitą ir t.t.

NUOTOLINIAI BUHALTERINĖS APSKAITOS KURSAI – PROGRAMA

1. Apskaitos samprata ir apskaitos informacijos vartotojai. Apskaitos reglamentavimas.

Apskaitos samprata, esmė, tikslai. Apskaitos informacijos vartotojai ir jų poreikiai, apskaitos rūšys. Apskaitos teisinis reguliavimas skirtingo tipo įmonėse, finansinės apskaitos reglamentavimo lygiai. Bendrieji apskaitos principai, apskaitos politika.

2. Apskaitos procesas ir jo organizavimas. Buhalterinės sąskaitos. Apskaitos dokumentai ir registrai.

Buhalterinės sąskaitos, jų rūšys. Sąskaitų plano struktūra. Dvejybinis įrašas, sąskaitų korespondencijų taisyklės. Ūkinių operacijų registravimas apskaitoje. Pagrindinė apskaitos lygybė. Pirminiai apskaitos dokumentai. Apskaitos dokumentų ir registrų rūšys.

3. Turto ir nuosavybės apskaita. Pajamų ir sąnaudų apskaita.

Turto ir nuosavybės samprata, esmė, sudėtis, registravimas apskaitoje. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. Inventorizacijos esmė ir svarba įmonės veikloje. Pajamų ir sąnaudų samprata, rūšys, pripažinimas apskaitoje. Pajamų ir sąnaudų sąskaitų uždarymas. Veiklos rezultatų apskaičiavimas.

4. Finansinės atskaitomybės esmė, sudėtis ir parengimas.

Finansinės atskaitomybės samprata, tikslas, finansinių ataskaitų elementai, finansinės atskaitomybės sudėtis, sudarymo principai. Audito samprata, reikšmė, tikslai.

5. Mokestinė ir statistinė apskaita.

Mokesčių apskaita ir deklaravimas. Įmonės statistinės ataskaitos.

Nuotoliniai buhalterinės apskaitos kursai
Nuotoliniai buhalterinės apskaitos kursai

Apie lektorę:

Buhalterinės apskaitos kursus ves lektorė Rita Briedytė, turinti 19 metų lektorės ir 24 metų buhalterės – finansininkės darbo patirtį. Patirtis įgyta dirbant skirtingų veiklų (prekybos, paslaugų teikimo, švietimo, mokymo, logistikos, projektinės veiklos, viešojo sektoriaus) ir skirtingo tipo įmonėse (UAB, IĮ, VšĮ, MB, biudžetinėje, valstybės tarnyboje). Lektorės patirtis – dėstyti apskaitos, finansų, verslo sričių mokomieji dalykai.

 

Nuotolinių buhalterinės apskaitos mokymų pabaigoje išduodami pažymėjimai. Kursų kaina 360 Eur.

Domina kursų apmokėjimas dalimis? Skambinkite – susitarsime!

Tel. +370 623 11303 Skambinkite jau dabar! Arba rašykite el. paštu: info@motyvatoriai.lt

 

 

==============================================

Anksčiau VšĮ „Motyvatoriai LT” organizuotų buhalterinės apskaitos kursų, kuriuos vedė lektorė Auksė Makšeckienė dalyvių atsiliepimai:

Nuotoliniai buhalterinės apskaitos kursai Nr.1 1Eglė Dumbliauskienė – Kursai tikrai naudingi! Teorija išdėstyta aiškiai, glaustai taip pat naudingos praktinės užduotys. Rekomenduoju!

 

 

 

Nuotoliniai buhalterinės apskaitos kursai Nr.1 2Laura Plentienė – Puiki vieta siekti žinių galimybių. Dirba profesionalus kolektyvas, kuris išmano savo darbą ir skleidžia savo žinias norintiems išmokti. Geras pasirinkimas tobulėti kartu su Jumis! Ačiū,kad galėjau pasisemti man reikalingų žinių. Rekomenduoju.

 

 

Nuotoliniai buhalterinės apskaitos kursai Nr.1 3Greta Morozaitė – Rekomenduoju šiuos kursus! Dėstytoja paprasta, aiškiai ir skandžiai pateikia visą informaciją. Organizatoriai taip pat malonūs, kadangi kursai vyko po darbo, visada vaišindavo kava(arbata) ir užkandžiais. Gera atmosfera ir informatyvūs kursai !

 

 

Nuotoliniai buhalterinės apskaitos kursai Nr.1 4Ainė Radzevičienė – Prieš vienerius metus nusprendžiau atnaujinti savo turimas buhalterinės apskaitos žinias ir pasirinkau šiuos vakarinius kursus. Labai esu patenkinta savo pasirinkimu. Patiko tai, kad buvo pateikiama ne tik teorinė medžiaga, bet ir praktiniai užsiėmimai, lektorės pavyzdžiai pateikiami iš gyvenimo. Rekomenduoju.

 

Nuotoliniai buhalterinės apskaitos kursai Nr.1 5 Sonata Dainauskaitė – Prisidedu prie rekomendacijų ir pagyrų, tiek lektorei, tiek organizatoriams. Mokomoji medžiaga ne tik svarbi ir informatyvi, bet ir aiškiai, suprantamai dėstoma. Lektorė pateikia ne vieną pavyzdį iš savo profesinės patirties, kas leidžia dar geriau įsisavinti ir suprasti dėstomą medžiagą. Organizatoriai kruopštūs, malonūs ir visada pasiruošę padėti.

 

 

Nuotoliniai buhalterinės apskaitos kursai Nr.1 6Jovita Volungevičienė – Intensyvūs, praktika paremti kursai. Daug sužinojau ir prasmingai praleidau laiką. Kursai vyko labai patogiu laiku. Dėstytoja aiškiai išdėsto medžiagą ir nuoširdžiai stengėsi, kad kiekvienas dalyvis suprastų ir išmoktų dėstomą medžiagą. Kursus rekomenduoju visiems, kurie nori įgyti pagrindus savarankiškai vesti įmonės buhalterinę apskaitą.

 

 

Nuotoliniai buhalterinės apskaitos kursai Nr.1 7Aistė Antanevičiūtė – Kursus veda daugiametę patirtį turinti dėstytoja. Aiški metodinė medžiaga. Aiškiai perteikia žinias ir noriai atsako į užduodamus klausimus. Šie kursai leido suprasti, kad noriu dirbti šį darbą, todėl žinias gilinsiu toliau.

—————————————————

Buhalterinės apskaitos kursai Varėnoje vyko ir 2018 m. rudenį (vykusių buhalterinių kursų grupė – Varėna)

Buhalterinės apskaitos kursai Alytuje

Buhalterinės apskaitos kursai Alytuje vyko ir 2018 m. rudenį (vykusių buhalterinių kursų grupė  Alytus)

Buhalterinės apskaitos kursai Alytuje

Apskaitos mokymai Alytuje vyko ir 2018 m. pavasarį (vykusių buhalterinių kursų grupė Alytus)

Buhalterinės apskaitos kursai Alytuje

Buhalterinės apskaitos kursai Alytuje vyko ir 2017 m. rudenį (vykusių buhalterinių kursų grupė Alytus)

Buhalterinės apskaitos kursai Alytuje

Buhalterių kursai Alytuje vyko ir 2017 m. pavasarį (vykusių buhalterinių kursų grupė Alytus)

Buhalterinės apskaitos kursai Alytuje

 

Domina kursų apmokėjimas dalimis? Skambinkite – susitarsime!

Tel. +370 623 11303 Skambinkite jau dabar! Arba rašykite el. paštu: info@motyvatoriai.lt