fbpx
Meniu Uždaryti

Apie mus – Motyvatoriai LT-Nr1

Viešoji įstaiga „Motyvatoriai LT“ įkurta 2014 metų liepos 16 dieną.

Pagrindinis įstaigos veiklos tikslas yra „Skatinti visuomenę aktyviai dalyvauti savišvietos, sportinėje, kūrybinėje, meninėje, visuomeninėje veikloje“. Todėl nuolat patys inicijuojame įvarius projektus, arba prisidedame prie kitų organizacijų, kurių vykdomos iniciatyvos tarnauja visuomenei.

Apie vykdomus visuomeninius projektus, galite perskaityti paspaudę ant meniu punkto „Visuomeniniai projektai“.

Taip pat teikiame mokymų, renginių, viešinimo paslaugų organizavimo paslaugas. Norintys gali iš mūsų išsinuomoti įvairią įrangą ir kitus rekvizitus skirtus mokymų ir renginių rengimui.

Motyvatoriai LT Motyvuojame mokytis ir švęsti
Motyvuojame mokytis ir švęsti!

Moksleivius, studentus kviečiame atlikti pas mus praktiką. Vykdant visuomeninius projektus  neapsieiname be savanorių pagalbos – kviečiame savanoriauti!

Norintys dirbti mūsų tarpe – užsukite į skyrelį „Karjera“. Na, o tie kurie patys jau kažką veikia mokymų ir renginių organizavimo srityse ir norintys pasiūlyti bendradarbiauti – spauskite „Bendradarbiavimas“.

Daugiau apie mūsų paslaugas sužinosite labiau panaršę mūsų tinklalapį, norintys sužinoti ką rašo apie mūsų veiklą žiniasklaida – spauskite  „Mes žiniasklaidoje“, norintys  susipažinti su naujausiais įrašais – rinkitės meniu punktą „Naujienos“.

Arba apie viską galite sužinoti paprasčiau – skambindami telefonu +370 623 11303 arba rašydami el. paštu: info@motyvatoriai.lt