fbpx
Meniu Uždaryti

10 laidų ciklas „Žemaitijos kraštas”

Laidas rengėŽemaitijos kraštas laidų ciklas VšĮ „Motyvatoriai LT“ kūrybinė grupė: Aušra Plonytė, Jonas Skupeika, Vida Grišmanauskienė, Juozas Adomaitis.

Laidos transliacijos partneris – UAB „Šiaulių apskrities televizija“.

Laidos didžiąja dalimi finansuotos Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo.

2015-ieji Lietuvoje paskelbti Etnografinių regionų metais. Norint pabrėžti Vakarų Lietuvos regiono išskirtinumą bei papasakoti, kuo šis kraštas ypatingas, sukurtas dešimties laidų ciklas „Žemaitijos kraštas“. Šis projektas kviečia iš arčiau susipažinti su šio regiono turtingu paveldu, išskirtinėmis tradicijomis ir amatais, iškiliomis asmenybėmis, atskleisti jo kitoniškumą tarp kitų regionų – Dzūkijos, Suvalkijos ir Aukštaitijos. Juk Žemaitija jau nuo seno garsėja ne tik čia gyvenančių žmonių charakteriu, bet ypatingai didele žemaičių meile savo kraštui, melodingomis dainomis, ausį maloninančia tarme.

 

—————————————————————————————————-

Viešoji įstaiga „Motyvatoriai LT“ įkurta 2014 metų liepos 16 dieną. Pagrindinis įstaigos veiklos tikslas yra „Skatinti visuomenę aktyviai dalyvauti savišvietos, sportinėje, kūrybinėje, meninėje, visuomeninėje veikloje“. Todėl nuolat patys inicijuojame įvarius projektus, arba prisidedame prie kitų organizacijų, kurių vykdomos iniciatyvos tarnauja visuomenei.

Apie vykdomus visuomeninius projektus, galite perskaityti paspaudę ant meniu punkto „Visuomeniniai projektai“.

Taip pat teikiame mokymų, renginių, viešinimo paslaugų organizavimo paslaugas. Norintys gali iš mūsų išsinuomoti įvairią įrangą ir kitus rekvizitus skirtus mokymų ir renginių rengimui.