Meniu Uždaryti

Mažeikiuose įvyko nacionalinis seminaras pagal tarptautinį projektą “ProCons”

Balandžio 20 d., Mažeikiuose, kaimo turizmo sodybos „Ašvos malūnas“ konferencijų salėje, vyko seminaras pagal tarptautinį projektą “Informacija ir dalyvavimas naftos pramonės krizės padarinių šalinimui” (ProCons), į kurį susirinko 24 Naftininkų profesinės sąjungos nariai iš įvairių AB „ORLEN Lietuva“ padalinių. Tai vienas iš nacionalinių seminarų, vyksiančių projekte dalyvaujančių partnerių šalyse: Ispanijoje, Lenkijoje, Serbijoje, Kroatijoje, Rumunijoje ir Lietuvoje.

Sveikinimo žodį seminaro dalyviams tarė Naftininkų profesinės sąjungos pirmininkė Virginija Vilimienė.

Ji pažymėjo, kad susitelkimas ir solidarumas – geriausi įrankiai spręsti susidariusias krizes. „Tik būdami vieningi, veikdami išvien pasieksime geriausių rezultatų ir būsime stiprūs gindami savo teises bei derėdamiesi dėl geresnių sąlygų darbe.“, – pabrėžė V. Vilimienė.

Seminarą vedė buvęs Asociacijos „LPSK jaunimas“ pirmininkas, VšĮ „Motyvatoriai LT“ vadovas Juozas Adomaitis.

Jis papasakojo apie tai, kaip bet kokiai organizacijai ar kolektyvui svarbu turėti motyvacinę sistemą, apie išorinius ir vidinius komandos motyvavimo šaltinius, pateikė nemažai gerosios praktikos pavyzdžių iš verslo įmonių, kitų profesinių sąjungų ir nevyriausybinių  organizacijų veiklos.

Dalyviai diskutavo apie savo organizacijos stiprybes ir silpnybes, apie tai, kas motyvuoja likti profesinėje sąjungoje ir sutelkia komandiniam darbui bei sprendė praktines užduotis.

Primename, kad projektas “Informavimas ir dalyvavimas sprendžiant  naftos pramonės krizės pasekmes ProCons” buvo pradėtas vykdyti 2017 metų vasario mėnesį. Projektą vykdo Naftininkų profesinė sąjunga, projekto partneriai – darbuotojų ir darbdavių organizacijos iš Lenkijos, Serbijos, Rumunijos, Kroatijos, Ispanijos ir Lietuvos.

Iki šiol jau įvyko apvaliojo stalo diskusijos, šiuo metu vyksta nacionaliniai mokymai, o birželį, Briuselyje, organizuojama baigiamoji projekto konferencija.

Nacionalinių seminarų tikslas yra supažindinti dalyvius su įvairiomis temomis ir pagerinti jų įgūdžius bei žinias apie konsultacijas bendroms darbdavių ir darbuotojų priemonėms ir mechanizmams sukurti siekiant išvengti atleidimo iš darbo ir kitų krizės poveikių: įmonių susiliejimo, valdymo perėmimo, kt.

http://naftininkai.pramprof.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *