Meniu Uždaryti

Masiškiausio fotografuojančių žmonių sambūrio organizatoriai dėkoja renginio rėmėjams, dalyviams ir partneriams

Sekmadienį Alytaus Rotušės aikštėje vyko bandymas fiksuoti Masiškiausio fotografuojančių žmonių susirinkimo rekordą. Ar jis bus įregistruotas, dar paaiškės, kuomet savo verdiktą pasakys rekordus fiksuojanti agentūra „Factum”.

Renginyje, kurį organizavo asociacija Alytaus fotografų klubas ir VšĮ „Motyvatoriai LT” su Stasiu Šmigelsku ir Juozu Adomaičiu priešakyje, užregistruoti 644 rekordo siekimo dalyviai. Iš kurių fotoaparatais fotografavo 246, telefonais 386, planšetiniais kompiuteriais 5, vaizdo kameromis 5 ir „dronais” 2 žmonės. Jauniausi rekordo dalyviai buvo 3 metų amžiaus, o vyriausias 83 metų. Dalyviai buvo ne tik iš Alytaus, bet ir iš Vilniaus, Daugų, Lazdijų, Jonavos, Klaipėdos, Kauno, Kėdainių, Šiaulių, Telšių, Kapčiamiesčio, Marijampolės, Druskininkų. Prie rekordo fiksavimo prisijungė ir Alytaus kolegijos Tarptautinių studijų studentai ir jų svečiai iš Indijos, Kongo, Nigerijos ir Saudo Arabijos.

Po rekordo fiksavimo dalyviai buvo pakviesti į Alytaus kraštotyros muziejų. Alytaus turizmo informacijos centras pakvietė į ekskursiją po Alytų.

Visi norintys dalyvavo fotografų plenere ir fotografavo pagal pasirinktas temas: 1) senojo Alytaus paieškos; 2) Alytus – Europa – Pasaulis; 3) gatvės fotografija; 4) Alytus – žalias miestas; 5) Alytus kitaip; 6) prieš atidarant Lietuvoje aukščiausią Baltosios rožės pėsčiųjų ir dviratininkų tiltą; 7) Alytus – sportiškas miestas.

Plenero dalyvių organizatoriai prašo fotografijas siųsti el. paštu retrovizija@gmail.com iki 2015 m. spalio 19 dienos.  Reikia nurodyti pasirinktą temą ir būtinai pažymėti „Fotografuok 2015, Alytus”.  Antrąjį etapą, kuris prasidės po spalio 19 dienos, vertinimo komisija atrinks geriausius visų 7 temų darbus ir paskelbs konkurso nugalėtojus AMS interneto portale www.alytus.lt.  Geriausių fotografijų autorių bus pagerbti ir apdovanoti Alytaus miesto savivaldybėje atidarant atrinktų fotografijų parodą 2 aukšto galerijoje.

„Alytus – sportiškas miestas” temos geriausios fotografijos autorių apdovanos Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

„Alytus – Europa – Pasaulis” temos dviejų geriausių fotografijų autorius Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė pakvies į kelionę po Europos parlamentą Briuselyje. Šios temos trečiąją vietą užėmęs dalyvis ar dalyvė gaus Alytaus „Europe Direct” informacijos centro dovaną.

Ramūnas Bielevičius įsteigė prizą juokingiausios fotografijos autoriui. Kitus laimėtojus apdovanos bendrovė „Auksa” ir parduotuvė „Laumė”.

Pirmas atsiuntęs savo fotografiją konkursui irgi bus apdovanotas, prizą jam rengia asociacija Alytaus fotografų klubas.

Renginio organizatoriai dar kartą dėkoja už renginio globą Alytaus miesto savivaldybei, už renginio įgarsinimą Alytaus miesto teatrui, už renginio dekoraciją – didelį poroloninį fotoaparatą bendrovei „Vita Baltic International”, už dalyvių kortelių spausdinimą bendrovei Alytaus spaustuvei, už sklandžią rekordo dalyvių registraciją ir kitą pagalbą VšĮ „Savanorystės tiltai” ir Alytaus miesto bendruomenės centrui, už dalyvių užimtumą įdomia veikla: Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, „Europe Direct” Alytaus skyriui, VšĮ Meno terapijos ir socializacijos institutui „Vyta”, vaiko ir mamos dienos centrui „Kutis”, Alytaus turizmo informacijos centrui ir Alytaus kraštotyros muziejui už ekskursijas rekordo dalyviams, teatro dramos studijai „Taškas”,  sporto ir sveikatingumo klubui „Šaulė” už nuostabius reginius scenoje,  renginio didžėjui Juozui Kazakevičiui (DJ JuoKaz), Gediminui Ryženinui už dizaino paslaugas, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnams už renginio dalyvių daiktų sužymėjimą,  taip pat dėkojame parduotuvei „Laumė”, įmonei „Uligija”, bendrovėms „Gasvaida” ir „Auksa”.

Dėkojame ir partneriams, kurių pagalba pavyko sukviesti tiek daug žmonių į renginį: Alytaus radijui FM99, Lietuvos radijui ir televizijai, Dzūkijos televizijai, laikraščiams „Alytaus naujienos” ir „Alio Alytus”, už reklamą viešajame transporte – „Dzūkijos reklama”, interneto portalams Alytausgidas.lt, AlytusPlius.lt, Alfa.lt, Alytiškis.lt, Danielius.net, Dzukijainfo.lt ir RenginiaiAlytuje.lt

O labiausiai dėkojame kiekvienam dalyviui, kuris atėjo į renginį, kad kartu siektų užregistruoti Masiškiausio fotografuojančių žmonių susirinkimo rekordą!

Su didele pagarba

asociacijos Alytaus fotografų klubo pirmininkas Stasys Šmigelskas ir VšĮ „Motyvatoriai LT” direktorius Juozas Adomaitis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *