Meniu Uždaryti

Apie mus

Viešoji įstaiga „Motyvatoriai LT“ įkurta 2014 metų liepos 16 dieną. Pagrindinis įstaigos veiklos tikslas yra „Skatinti visuomenę aktyviai dalyvauti savišvietos, sportinėje, kūrybinėje, meninėje, visuomeninėje veikloje“. Todėl nuolat patys inicijuojame įvarius projektus, arba prisidedame prie kitų organizacijų, kurių vykdomos iniciatyvos tarnauja visuomenei.

Apie vykdomus visuomeninius projektus, galite perskaityti paspaudę ant meniu punkto „Visuomeniniai projektai“.

Taip pat teikiame mokymų, renginių, viešinimo paslaugų organizavimo paslaugas. Norintys gali iš mūsų išsinuomoti įvairią įrangą ir kitus rekvizitus skirtus mokymų ir renginių rengimui.

Moksleivius, studentus kviečiame atlikti pas mus praktiką. Vykdant visuomeninius projektus  neapsieiname be savanorių pagalbos – kviečiame savanoriauti!

Norintys dirbti mūsų tarpe – užsukite į skyrelį „Karjera“. Na, o tie kurie patys jau kažką veikia mokymų ir renginių organizavimo srityse ir norintys pasiūlyti bendradarbiauti – spauskite „Bendradarbiavimas“.

Daugiau apie mūsų paslaugas sužinosite labiau panaršę mūsų tinklalapį, norintys sužinoti ką rašo apie mūsų veiklą žiniasklaida – spauskite  „Mes žiniasklaidoje“, norintys  susipažinti su naujausiais įrašais – rinkitės meniu punktą „Naujienos“.

Kviečiame prisijungti prie mūsų socialiniuose tinkluose: Facebook,Google+ ir Youtube.

Arba apie viską galite sužinoti paprasčiau – skambindami telefonu +370 675 49745 arba rašydami el. paštu: info@motyvatoriai.lt